Witamy na naszej nowej stronie!


Szanowny Kliencie!

Jeżeli czytasz te słowa oznacza to, że trafiłeś na nową stronę internetową naszej firmy.

Witamy Cię w odświeżonych progach!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, oferowanymi przez nas produktami i usługami.

Zależy nam na tym, abyś Ty – jako nasz cenny Klient – był zawsze na bieżąco z aktualną ofertą, nowościami, promocjami  i wyprzedażami. Dlatego zachęcamy do regularnego zaglądania na www.ludzis.pl. 

Przynajmniej raz w tygodniu, za pośrednictwem naszej witryny, dostarczymy Ci najświeższych informacji dotyczących produktów i usług oferowanych w naszych sklepach.

 Powiadomienia o aktualizacjach zamieszczanych na www.ludzis.pl możesz otrzymać także bezpośrednio na skrzynkę poczty elektronicznej – zapisz się do naszego mailowego newslettera. Wystarczy wysłać  pustą wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W ten sposób na pewno nie ominie Cię żadna promocja i wyprzedaż ani nie umknie żaden nowy produkt.

 Pozostańmy w kontakcie!

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

P.H.U. Sp.J. R.M.T. LUDZIS
ul. Towarowa 1, 63-760 Zduny

tel./fax: (71) 384 83 89, (62) 721 53 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 621-100-55-98
REGON: 250-568-379

więcej >

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - RODO

W przypadku korzystania z naszej strony internetowej jest to jedynie adres IP. Ta forma danych osobowych może być zapisywana w plikach cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem