Preparaty biologiczne do szamb i oczyszczalni

Szanowni Klienci!

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą preparatów bakteryjno-enzymatycznych dla gospodarstw domowych.
W naszych sklepach zakupią Państwo środki biologiczne przeznaczone do przydomowych szamb, kanalizacji i oczyszczalni. 

Dostępna jest cała gama produktów, które wspomogą degradację ścieków, zapewnią dobrą jakość kompostu odpadów ogrodowych, zwiększą wydajność szamba i zapobiegną jego blokowaniu, a także zminimalizują nieprzyjemne zapachy.

Szczegółowa oferta oraz opis produktów znajdują się poniżej. 

W naszej ofercie znajda Państwo następujące bio preparaty firmy Bio Produkty Polska:

BIOMIG START - służy do założenia biomasy dla przydomowych szamb i oczyszczalni biologicznych. Zawarte w nim enzymy, mikroorganizmy i drobnoustroje tlenowe dokonują rozkładu odpadów.

BIOMIG TANK - powstrzymuje powstawanie przykrych zapachów, przyspiesza biologiczny rozkład i upłynnienie stałych odpadów, wstępnie czyści ścieki - przez co zwiększa wydajność szamba i zapobiega jego blokowaniu. 

BIOMIG DRAIN - skutecznie rozkłada odpady organiczne odprowadzane przez domową kanalizację. Usuwa niedrożności i przykre zapachy odpływów kanalizacyjnych.

BIOMIG PLANT - wspomaga degradację ścieków, zapewnia szybki rozruch oczyszczalni i podnosi ich sprawność, eliminuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów, a także zapobiega blokowaniu.

BIOMIG CLEAN -  rozkłada zabrudzenia organiczne, których nie można usunąć tradycyjnymi środkami. Pozwala usunąć zabrudzenia i bardzo silne, nieprzyjemne zapachy. Może być zastosowany na powierzchniach twardych (np. wokół sanitariatów), jak i miękkich (np. wykładziny, dywany, obicia). Produkt ten jest alternatywą dla środków chemicznych, gdyż jego skład opiera się na naturalnych mikroorganizmach. 

 

 

 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

P.H.U. Sp.J. R.M.T. LUDZIS
ul. Towarowa 1, 63-760 Zduny

tel./fax: (71) 384 83 89, (62) 721 53 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 621-100-55-98
REGON: 250-568-379

więcej >

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - RODO

W przypadku korzystania z naszej strony internetowej jest to jedynie adres IP. Ta forma danych osobowych może być zapisywana w plikach cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem