Moskitiery plisowane - przesuwne siatki przeciwko owadom

Oferowane moskitiery posiadają unikalny system płynnych przesuwów, otwierają się w różnych kierunkach i mogą być zablokowane w dowolnym miejscu. Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, ale także na każdej innej powierzchni do 3 m wysokości i 5 m szerokości (np. ogrody zimowe, balkony). Oferowana moskitiera chroni nie tylko przed owadami, ale stanowi bardzo ciekawy element dekoracyjny.

 

Unikalny system płynnych przesuwów

Oferowane moskitiery mogą być zamontowane we wnękach okiennych lub bezpośrednio na ramę okna. System pozwala na montaż we wnękach nawet wtedy, gdy zostały one wykonane nieprecyzyjnie - do 1 cm odchyłu.

Unikalny system przesuwów funkcjonuje bez żadnych mechanizmów, sprężyn i skrzynek. Przesuwy działają płynnie, pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu. Bardzo ważną opcją jest możliwość wyboru kierunku otwarcia moskitiery: góra-dół, na boki, centralnie, dwustronnie.

Typy otwierania (określany od wewnątrz pomieszczenia):
Typy otwierania

 

Moskitiera może być z łatwością zdemontowana, można ją myć, jest trwała, nie zacina się i działa nawet po długim okresie nieużywania.
Brak widocznych mechanizmów sprawia, że produkt jest bezpieczny dla dzieci.

Duży wybór kolorów siatek i profili

Paleta barw profili (okiennych, drzwiowych,...) odpowiada najpopularniejszym kolorom ram występujących w Polsce. Na indywidualne zamówienie Klienta możliwe jest przygotowanie profilu w każdym innym kolorze.
Podstawowe kolory profili

W naszej ofercie znajdują się moskitiery o różnych kolorach siatek. Dodatkowo występuje moskitiera metalizowana (przeciwsłoneczna) oraz czarna (antyalergiczna).

Co daje zastosowanie moskitiery plisowanej?

Głównym zastosowaniem moskitiery jest ochrona przed owadami.

Oferowane przez naszą firmę moskitiery występują także w opcji metalizowanej, która dodatkowo tworzy efekt tzw. lustra i przez to chroni przed słońcem i zapobiega nagrzewaniu pomieszczeń.

W ofercie znajduje się także moskitiera antyalergiczna, która minimalizuje ilość wnikających do pomieszczeń alergenów.

Produkt pozwala osłonić wybraną przestrzeń np. balkon, ogród zimowy, altanę, dając poczucie prywatności.

Moskitiera plisowana charakteryzuje się bardzo ciekawym włoskim designem (zaprojektowana we Włoszech), co dodatkowo czyni ją elementem dekoracyjnym.

Zamówienia

Złóż zamówienie, dowiedz się więcej o produkcie lub poproś o wycenę: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 608 335 037.

Klientów z województwa mazowieckiego zapraszamy do kontaktu z firmą "GRAZDOM" (www.grazdom.pl) pod numerami telefonów: 570 852 150 lub 798 341 595 oraz poprzez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wybierz jedną z dwóch opcji zakupu:
- opcja kompleksowa - pomiar, doradztwo, wybór kolorów profili i siatek z próbników (podczas pomiaru), montaż;
- opcja samodzielnego montażu - samodzielny pomiar (według instrukcji), wysyłka produktu, samodzielny montaż (według instrukcji).

Czy trudno samemu zamontować moskitierę? Pobierz instrukcję montażu, oceń swoje umiejętności i podejmij decyzję, którą opcję zakupową preferujesz!

Instrukcje samodzielnego pomiaru i montażu moskitiery

Kontakt

P.H.U. Sp.J. R.M.T. LUDZIS
ul. Towarowa 1, 63-760 Zduny

tel./fax: (71) 384 83 89, (62) 721 53 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 621-100-55-98
REGON: 250-568-379

więcej >